A 2019/2020-as tanév támogatott ERASMUS+ hallgatói pályázatai

Szakmai gyakorlat

Kérjük, hogy az Erasmus ösztöndíjra jelölt hallgatók a következő dokumentumokat adják le a Rektori Hivatal ’Mentoring Centre for International Students’ irodájában (45-ös szoba) 2019. október 25-én, pénteken 10-13 óra között.

- iskolalátogatási-igazolás 2019/2020-es tanév I. félév
- Modulo-s ERASMUS+ pályázati űrlap kinyomtatott, aláírt példánya

A Modulo-s regisztációt elmulasztó hallgatók pályázatai automatikusan elutasításra kerültek.

Emlékeztető: a pályázati felhívás szerint szakmai gyakorlatra folyamatosan lehet benyújtani pályázatot a tanszéki koordinátor jelölése alapján

Kar
EHA/NEPTUN kód
Fogadó Intézmény
Erasmus kódja
Támogatott
hónapok száma
Megjegyzés
ETSZK D0BENP Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu - South-Eastern Finland University of Applied Sciences 2 Kérjük, fáradjon be egyeztetésre az NMI-re!
ÁOK DOAT5K UNIVERSITATSKLINIKUM AUGSBURG 5
ETSZK DZ1Z9K Sout-Eastern Finland Univerity of Applied Science 2 Kérjük, fáradjon be egyeztetésre az NMI-re!
ÁOK GPKPEX Klinikum Klagenfurt am Wörthersee 2
TTIK H6L9L0 IFSTTAR 3
GTK JL1P9J Bestile, S.L. 4
TTIK LW0ULY Universita degli Studi di Firenze:In dipartimento di Biologia e Incubatore 10